www.České-Budějovice.cz

Už nemůžeme říci, že jsme to nemohli vědět

Út04072020

Last update11:43:24

Back Kauzy AJG Hluboká nad Vltavou Vedení Jihočeského kraje nechá prověřit činnost AJG

Vedení Jihočeského kraje nechá prověřit činnost AJG

  • PDF

Jihočeský kraj není spokojen se situací v Alšově jihočeské galerii. V pondělí proto hejtman Jiří Zimola představil Martina Bezoušku, který by měl během čtvrt roku situaci v galerii analyzovat.

 

„Hodláme v Alšově jihočeské galerii stabilizovat poměry a posunout ji zase k lepším zítřkům. Nerad bych, aby to vyznělo propagandisticky, ale povolání pana Bezoušky, nechci říci nezávislého auditora, je jaksi důvodem pro to, že chceme posoudit, zda jsou všechny vztahy správně nastaveny a zda problém není třeba v nesprávné komunikaci mezi zaměstnanci a vedením Alšovy jihočeské galerie,“ upozornil Zimola.

Martin Bezouška je členem Rady pro rozhlasové a televizní vysílání a přednáší na Fakultě sociálních věd. Podle svých slov podobnou analýzu ještě nikdy nedělal, ale chce pomoci Jihočeskému kraji.

„Udělám tam jakýsi audit činnosti, nikoli audit ekonomický. Budu mluvit se všemi lidmi a doufám, že oni se mnou budou chtít také mluvit. Poté dojdeme k nějakému výsledku, aby galerie fungovala lépe než nyní,“ uvedl Bezouška.

 

Autor: Pavla Kuchtová

 

Zdroj: http://www.rozhlas.cz/zpravy/regiony/_zprava/vedeni-jihoceskeho-kraje-necha-proverit-cinnost-alsovy-jihoceske-galerie--831955

 

Komentářů
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!

3.23 Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."